Ara Sınav

T.C.
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
BOZKURT MESLEK YÜKSEKOKULU
EL SANATLARI BÖLÜMÜ KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI PROGRAMI 2017-2018 EĞİTİM YILI GÜZ DÖNEMİ VİZE SINAV PROGRAMI
NORMAL ÖĞRETİM
Dersin Kodu Dersin Adı Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik Adı
KTT103 TEMEL KUYUMCULUK TEKNİKLERİ I Öğr. Gör. METİN COŞKUN 13.11.2017 09:30 Z08
KTT107 TEMEL BİLGİSAYAR EĞİTİMİ Öğr. Gör. METİN COŞKUN 13.11.2017 11:30 D105
KTT205 KUYUMCULUK TEKNİKLERİ I Öğr. Gör. METİN COŞKUN 13.11.2017 14:30 Z08
KTT101 MATEMATİK Öğr. Gör. METİN COŞKUN 14.11.2017 09:30 D106
KTT113 GEMOLOJİ Öğr. Gör. METİN COŞKUN 14.11.2017 11:30 D106
KTT201 KALIP VE MODEL DÖKÜM Öğr. Gör. BİRSEN ERGÜN 14.11.2017 13:30 D104
KTT203 TAKI TASARIMI I Öğr. Gör. BİRSEN ERGÜN 14.11.2017 15:30 D107
AIITOL101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ I KUZEM 15.11.2017 13:30
(3 dersin sınavı  birlikte ortak şekilde aynı saatte ve tek oturumda yapılacaktır)
D202
TDOL103 TÜRK DİLİ I KUZEM 15.11.2017 D202
YDOL106 YABANCI DİL I KUZEM 15.11.2017 D202
KTT111 SANAT TARİHİ Öğr. Gör. MUSTAFA KARTAL 16.11.2017 13:30 D106
KTT209 GİRİŞİMCİLİK I Öğr. Gör. BİRSEN ERGÜN 16.11.2017 15:30 D107
KTT105 TEMEL SANAT EĞİTİMİ Öğr. Gör. BİRSEN ERGÜN 17.11.2017 13:30 D107
KTT207 ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ Öğr. Gör. MUSTAFA KARTAL 17.11.2016 13:30 D106
KTT211 FORM VE KOMPOZİSYON Öğr. Gör. MUSTAFA KARTAL 17.11.2016 15:30 D106
KTT213 DESEN Öğr. Gör. MUSTAFA KARTAL 17.11.2016 16:30 D106

Ara Sınav

T.C.
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
BOZKURT MESLEK YÜKSEKOKULU
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
2017-2018 EĞİTİM YILI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV PROGRAMI
NORMAL ÖĞRETİM
Dersin Kodu Dersin Adı Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik Adı
BEH 1121 ELEKTRONİK ÖLÇME TEKNİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ ÖĞR. GÖR. COŞKU ÖKSÜZ 10.11.2017 13:30:00 D.201
BEH 1131 DOĞRU AKIM DEVRE ANALİZİ ÖĞR. GÖR. COŞKU ÖKSÜZ 8.11.2017 09:30:00 D.201
BEH 2101 MİKRODENETLEYİCİLER ÖĞR. GÖR. COŞKU ÖKSÜZ 13.11.2017 09:30:00 D.203
BEH 2111 SAYISAL HABERLEŞME ÖĞR.GÖR.COŞKU ÖKSÜZ 6.11.2017 09:30:00 D.203
BEH 2121 BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA DİLİ ÖĞR.GÖR.COŞKU ÖKSÜZ 7.11.2017 11:00:00 D.203
BEH 2201 GÜÇ ELEKTRONİĞİ ÖĞR. GÖR. COŞKU ÖKSÜZ 10.11.2017 10:30:00 D.203
BEH 2211 BİLİŞİM AĞLARI VE VERİ İLETİŞİMİ ÖĞR.GÖR.COŞKU ÖKSÜZ 8.11.2017 15:00:00 D.203
BEH 2221 TELEKOMÜNİKASYON İNGİLİZCESİ ÖĞR. GÖR. COŞKU ÖKSÜZ 9.11.2017 13:30:00 D.203
MAT 1101 MATEMATİK I ÖĞR.GÖR.COŞKU ÖKSÜZ 6.11.2017 14:30:00 D.201
BEH 1141 ANALOG ELEKTRONİK I ÖĞR.GÖR.ÖMER FARUK ÜTÜK 7.11.2017 09:30:00 D.201
BEH 1111 SAYISAL ELEKTRONİK I ÖĞR. GÖR. ÖMER FARUK ÜTÜK 9.11.2017 09:30:00 D.201
BEH 2301 GİRİŞİMCİLİK I ÖĞR. GÖR. BİRSEN ERGUN 16.11.2017 13:30:00 D.203
BEH 2331 MESLEK ETİĞİ ÖĞR. GÖR. MUSTAFA KARTAL 16.11.2017 11:00:00 D.203
BEH 1201 TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KULLANIMI ÖĞR. GÖR. MUSTAFA KARTAL 16.11.2017 15:00:00 D.201
AIITOL101 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ I (UZAKTAN ÖĞRETİM) KUZEM 15.11.2017 13:30:00 D.201
TDOL103 TÜRK DİLİ I (UZAKTAN ÖĞRETİM) KUZEM 15.11.2017 13:30:00 D.201
YDOL105 YABANCI DİL I (UZAKTAN ÖĞRETİM) KUZEM 15.11.2017 13:30:00 D.201

Ara Sınav

T.C.
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
BOZKURT MESLEK YÜKSEKOKULU
MÜLK. KOR. VE GÜV. BÖLÜMÜ SİV.SAV. VE İTF.PROGRAMI 2017-2018 EĞİTİM YILI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV PROGRAMI
NORMAL ÖĞRETİM
Dersin Kodu Dersin Adı Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik Adı
SSI107 İLK YARDIM BİLGİSİ – I ÖĞR. GÖR. NURAY DEMİRALP 6.11.2017 15:30 D202-204-205
SSI111 MATEMATİK ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 7.11.2017 15:30 D202-204-205
SSI101 İTFAİYE ARAÇ VE EKİPMAN BİLGİSİ-I ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 8.11.2017 15:30 D202-204-205
SSI105 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖĞR. GÖR. AYŞE ONGUN 9.11.2017 15:30 D202-204-205
SSI103 İTFAİYECİLİĞİN TEMEL ESASLARI ÖĞR. GÖR. NURAY DEMİRALP 10.11.2017 15:30 D202-204-205
SSI113 GENEL KİMYA ÖĞR. GÖR. AYŞE ONGUN 13.11.2017 15:30 D202-204-205
SSI109 BEDEN SAĞLIĞI VE SPOR EĞİTİMİ – I ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 14.11.2017 15:30 D202-204-205
AIITOL101
TDOL103
YDOL105
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I
TÜRK DİLİ I
YABANCI DİL I
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ 15.11.2017 13:30 D201-202-203
SSI209 SİVİL SAVUNMA VE KORUNMA BİLGİSİ I ÖĞR. GÖR. NURAY DEMİRALP 6.11.2017 10:30 D202
SSI215 ARAMA KURTARMA TEKNİKLERİ ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 7.11.2017 10:30 D202
SSI211 YANGIN SÖNDÜRME TEKNOLOJİLERİ ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 8.11.2017 10:30 D202
SSI219 TEHLİKELİ KİMYASAL MADDELER ÖĞR. GÖR. AYŞE ONGUN 9.11.2017 10:30 D202
SSI207 ELEKTRİK BİLGİSİ VE GÜVENLİĞİ ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 10.11.2017 10:30 D202
SSI217 YANGIN KRİMİNOLOJİSİ ÖĞR. GÖR. NURAY DEMİRALP 13.11.2017 10:30 D202
SSI201 GİRİŞİMCİLİK-I ÖĞR. GÖR. AYŞE ONGUN 14.11.2017 10:30 D202
SSI225 RİSK DEĞERLENDİRME YÖNTEMLERİ ÖĞR. GÖR. AYŞE ONGUN 15.11.2017 10:30 D202
SSI203 YANGINA MÜDAHALE ESASLARI I ÖĞR. GÖR. NURAY DEMİRALP 16.11.2017 10:30 D202
SSI205 AFET VE ACİL DURUM PSİKOLOJİSİ ÖĞR. GÖR. NURAY DEMİRALP 17.11.2017 10:30 D202
SSI231 Bitirme Projesi I ÖĞR. GÖR. AYŞE ONGUN 16.11.2017 13:30 D202

Ara Sınav

T.C.
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
BOZKURT MESLEK YÜKSEKOKULU
MÜLK. KOR. VE GÜV. BÖLÜMÜ SİV.SAV. VE İTF.PROGRAMI 2017-2018 EĞİTİM YILI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV PROGRAMI
İKİNCİ ÖĞRETİM
Dersin Kodu Dersin Adı Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik Adı
SSI107 İLK YARDIM BİLGİSİ – I ÖĞR. GÖR. NURAY DEMİRALP 6.11.2017 15:30 D202
SSI111 MATEMATİK ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 7.11.2017 15:30 D202
SSI101 İTFAİYE ARAÇ VE EKİPMAN BİLGİSİ-I ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 8.11.2017 15:30 D202
SSI105 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖĞR. GÖR. AYŞE ONGUN 9.11.2017 15:30 D202
SSI103 İTFAİYECİLİĞİN TEMEL ESASLARI ÖĞR. GÖR. NURAY DEMİRALP 10.11.2017 15:30 D202
SSI113 GENEL KİMYA ÖĞR. GÖR. AYŞE ONGUN 13.11.2017 15:30 D202
SSI109 BEDEN SAĞLIĞI VE SPOR EĞİTİMİ – I ÖĞR. GÖR. MUSTAFA ÇAĞRI ÖZKADER 14.11.2017 15:30 D202
AIITOL101
TDOL103
YDOL105
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I
TÜRK DİLİ I
YABANCI DİL I
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ 15.11.2017 13:30 D204

Ara Sınav

T.C.
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
BOZKURT MESLEK YÜKSEKOKULU
YABANCI DİLLER VE KÜLTÜRLER BÖLÜMÜ UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK  PROGRAMI 2017-2018 EĞİTİM YILI GÜZ DÖNEMİ ARA  SINAV PROGRAMI
NORMAL ÖĞRETİM
Dersin Kodu Dersin Adı Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik Adı
UIC101 ADVANCED GRAMMAR ÇİĞDEM YALAVAÇ 17.11.2017 10:00_12:00 D101
UIC109 TRANSLATION STUDIES I ÇİĞDEM YALAVAÇ 9.11.2017 13:30_15:00 D101
UIC105 ENGLISH USAGE AND STYLE I AYBİKE KELEŞ 16.11.2017 10:00_12:00 D101
UIC107 ENGLISH LITERATURE I AYBİKE KELEŞ 8.11.2017 13:30_15:30 D101
UIC103 EXTENSIVE WRITING NEHİR DEVRİM 10.11.2017 13:30_14:30 D208
UIC222 COMMUNICATION SKILLS I NEHİR DEVRİM 10.11.2017 15:00_16:30 D208
AITOL101/TDOL103 ATATÜRK İLK VE İNK.I  /TÜRK DİLİ.  I KUZEM 15.10.2017 13:30_14:30 D205