Bütünleme Sınavı

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ BOZKURT MESLEK YÜKSEKOKULU KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI PROGRAMI

2016-2017 BAHAR DÖNEMİ 2.SINIF VE 2.SINIF(İÖ) BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

 

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

 

DERS ADI

 

BÜTÜNLEME SINAV TARİHİ VE SAATİ

 

SINAV SINIFI

ÖĞR. GÖR. BİRSEN  ERGÜN BKTT14402 TAKI TASARIMI II 05.06.2017/13:30 D107
ÖĞR. GÖR. BİRSEN ERGÜN BKTT14428 GELENEKSEL TÜRK MOTİFLERİ 05.06.2017/14:30 D107
ÖĞR. GÖR. METİN COŞKUN BKTT14406 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM II 06.06.2017/10:30 D105
ÖĞR. GÖR. BİRSEN ERGÜN BKTT14412 GİRİŞİMCİLİK II 06.06.2017/13:30 D104
ÖĞR. GÖR. METİN COŞKUN BKTT14404 BİTİRME PROJESİ 07.06.2017/10:30 D208
ÖĞR. GÖR. METİN COŞKUN BKTT14410 KUYUMCULUK TEKNİKLERİ II 07.06.2017/15:00 Z08
ÖĞR. GÖR. METİN COŞKUN BKTT14414 PROJE TASARIMI 08.06.2017/09:30 D208
ÖĞR. GÖR. MUSTAFA KARTAL BKTT14408 PORTFOLYO VE RAPOR HAZIRLAMA TEK. 08.06.2017/ 15:00 D106
ÖĞR. GÖR. MUSTAFA KARTAL BKTT14420 DERİ EV AKSESUARLARI 08.06.2017/16:00 D106
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ BOZKURT MESLEK YÜKSEKOKULU KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI PROGRAMI

2016-2017 BAHAR DÖNEMİ 1.SINIF BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ DERS ADI BÜTÜNLEME SINAV TARİHİ VE SAATİ  

SINAV SINIFI

ÖĞR. GÖR. METİN COŞKUN KTT110 KUYUMCULUK KİMYASI 05.06.2017/09:00 D208
ÖĞR. GÖR. BİRSEN ERGÜN KTT106 TEMEL TAKI TASARIM BİLGİSİ 05.06.2017/13:30 D107
ÖĞR. GÖR. METİN COŞKUN KTT104 TEMEL KUYUMCULUK TEKNİKLERİ II 05.06.2017/14:30 Z08
ÖĞR. GÖR. METİN COŞKUN KTT108 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM 06.06.2017/10:30 D105
ÖĞR. GÖR. KADİR EKER KTT102 MESLEKİ MATEMATİK 06.06.2017/15:30 D104

UZAKTAN EĞİTİM

AIITOL102 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

07.06.2017/13:30-14:30

(3 Ders birlikte ortak şekilde aynı saatte ve tek oturumda sınav yapılacaktır)

TDOL104 TÜRK DİLİ II
YDOL106 YABANCI DİL II
ÖĞR. GÖR. MUSTAFA KARTAL KTT114 DERİ GİYİM VE AKSESUAR 08.06.2017/11:00 D106
ÖĞR. GÖR. MUSTAFA KARTAL KTT112 TEKNİK RESİM 08.06.2017/14:00 D106

Bütünleme Sınavı

 

TARİH GÜN SAAT 1.SINIF

Normal Öğretim

2.SINIF

Normal

 Öğretim

2.SINIF

İkinci Öğretim

05/06/2017 Pazartesi 08:30-09:20
09:30-10:20 Alternatif Akım Devre Analizi  
10:30-11:20   Bilgisayar Destekli Devre Tasarımı
11:30-12:20   Antenler ve Mikrodalga Teknolojisi
13:30-14:20   Antenler ve Mikrodalga Teknolojisi
14:30-15:20   Fiber Optik Haberleşmesi
15:30-16:20 Algoritmalar ve Programlamaya Giriş    
16:30-17:20 Algoritmalar ve Programlamaya Giriş    
06/06/2017  

Salı

 

08:30-09:20      
09:30-10:20 Analog Haberleşme    
10:30-11:20 Analog Haberleşme    
11:30-12:20      
13:30-14:20   Gelişen Haberleşme Sistemleri
14:30-15:20 Matematik II    
15:30-16:20 Matematik II    
16:30-17:20      
07/06/2017 Çarşamba 08:30-09:20      
09:30-10:20 Sayısal Elektronik II  
10:30-11:20 Sayısal Elektronik II  
11:30-12:20      
13:30-14:30 AIITOL 102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II    
TDOL 104 Türk Dili II
YDOL 106 Yabancı Dil II
14:30-15:20 Analog Elektronik II    
15:00-16:00    
16:30-17:20    

Bütünleme Sınavı

SSI108 İlk Yardım Bilgisi II 05.06.2017 Pazartesi 11:00
SSI106 Yanma ve Yangın Bilgisi 06.06.2017 Salı 11:00
SSI112 Temel Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı 06.06.2017 Salı 13:30
SSI110 Beden Sağlığı ve Spor Eğitimi II 06.06.2017 Salı 15:30
AIITOL102

TDOL104

YDOL106

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Türk Dili II

Yabancı Dil II

07.06.2017 Çarşamba 13:30
SSI114 Teknolojinin Bilimsel İlkeleri 08.06.2017 Perşembe 11:00
SSI102 İtfaiye Araç ve Ekipman Bilgisi II 09.06.2017 Cuma 11:00
SSI104 Yangın Güvenlik Önlemleri 09.06.2017 Cuma 13:30

Hello

Güncel Sınav Bulunmamaktadır.